Wspomnienia z przeszłości…

Na pewno mam kilka wspomnień związanych z tym kim jestem… albo kim nie jestem… no w każdym razie takich ciekawych wspomnień…
Jakieś chyba ze dwa i pół roku temu w wakacje wybrałem się z kimś do sklepu. W sumie nie znałem jeszcze tych sklepów bo nigdy tam nie byłem, a chciałem się wybrać, więc skoro nadażyła się okazja, to zabrałem się z tą osobą nie pytając o nic :) Okazało się, że osoba ta chciała sobie głównie kupić perfumy… Więc weszliśmy do dużego sklepu z perfumami (do takiego gdzie były testery, bo oczywiście moja towarzyszka musiała wypróbować najpierw te perfumy). Pomyślałem: „O kurcze, ale się wkopałem, teraz się tu zanudzę…”. No i tak to właśnie było, ja oglądałem wszystko co się dało (byle nic z kosmetyków ;) ), ona szukała sobie perfum, pare razy pytała mnie czy mi się te czy tamte podobają. Ja w takich sprawach nie bardzo jestem pomocny, bo dla mnie babskie perfumy za badzo się nie różnią ;) wszystkie są takie jakieś pod jeden zapach… w dodatku takie „słodkie” jakieś… Gdy już sobie wszystkie wypróbowała i myślałem że wyjdziemy z tego nudnego sklepu, to jeszcze mnie na koniec zaciągnęła na perfumy męskie… Zanim się zorientowałem już zdążyła czymśtam mnie wypsikać… I wtedy właśnie ta osoba powiedziała mi coś co mnie ucieszyło i o czym nigdy nie zapomniałem… Powiedziała mi: „Do ciebie pasują męskie perfumy!”. Cóż, pomimo tego, że nie używam perfum, jednak ten zapach, którym mnie wtedy wypsikała na prawdę mi się podobał… Niestety nie pamiętam jak się nazywały te perfumy i nigdy więcej nie trafiłem na ten zapach, ale jeśli go kiedyś odnajdę to na pewno sobie kupię :)
Czyżby ta osoba znała się na ludziach lepiej niż sama przypuszcza?

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.