Dzień dzisiejszy

eh… znów te buty ;) Moja poranna rozmowa z mamą:
Mama: „W czym Ty będziesz chodzić jak będzie bardzo zimno?”
Ja: „No jak w czym? W tych butach, nie jest mi zimno”
Mama: „Ja mam takie ciepłe z futerkiem przynajmniej”
Ja: „Nie lubię takich butów, jakieś futerka są niewygodne”
Mama: „To kup sobie męskie, zobacz jakie tata ma”
{no niestety nie widziałem ich jeszcze, bo mi się do szkoły spieszyło} Ale to już coś no nie ;) wreszcie moje nauki nie poszły na marne ;) i ktoś zrozumiał, że babskich butów nie noszę w żadnym wypadku. Poza tym drugą dobrą widomością jest, że już niemal wcisnąłem mamie jeden babski ciuch, czyli będę mieć chyba jeden mniej niepotrzebny w szafie :)
Trochę mi się humor poprawił dziś. To chyba jest tak naprzemian, raz dół, a raz nie, ale tak na prawdę szczęśliwy, to też nie mam powodu by być.
Tak wogóle to pomyślałem o przedostatniej notce… no teraz w tej klasie to nie jest tak źle (pomijając fakt, że ja takich ludzi nie lubię). Mam jakąś tam pozycję w klasie i nikt mi nie powie w oczy: „Jak ty wyglądasz?!” czy nie zaśmieje się po prostu albo coś takiego, co się czasem zdażało kiedyś dawniej w innej klasie. No myślenia ludzi nie da się zmienić, ale teraz przynajmniej się kryją i nie słyszę głupich szeptów czy uwag (zazwyczaj).
A tak poza tym, to chyba mężczyźni są inteligentniejsi jednak co :> Nie no, żartuję, ale w mojej klasie to chyba jednak kilku chłopaków i ja się trzymamy gdzieś na przodzie :))) nie będę się chwalić tu może ;) ale nie jest źle z moją wiedzą :P
W sumie jestem pewny tego że nie jestem głupi. Z tego przynajmniej mogę być dumny! Nie żeby od razu jakiś geniusz, ale po prostu nikt mi nie wmówi tego że jestem głupi! Wszystko można, ale na pewno nie jestem głupi! Tak własnie sobie powiedziałem kiedyś i myślę, że to prawda, autosugestia działa jak nic :) Myślę, że jak tylko wytrzymam psychicznie, to sobie w życiu poradzę! Bo nie jestem głupi! :)
Słucham właśnie: *Steh Auf* – 'Die Toten Hosen’ :) uwielbiam ją i co najważniejsze jest optymistyczna :) to ja se posłucham dalej…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.