Wychowanie

Znów będę rozważać ;) ale to za momencik, na razie coś z bieżącego okresu:
Ktoś mi powiedział po tym jak zobaczył moją nową fryzurę: „Ale krótko! No tak, ale Ty jesteś w połowie chłopak” :)
Albo któregoś dnia mama wpada do pokoju: „Jak leżałam z tobą w szpitalu, to leżała koło mnie taka pani i tak mi zazdrościła, że mam córkę i że będę ją mogła w sukienki ubierać… No i wygadała, bo moja córka to jest chłopak! Całkowicie!” Na to mnie zatkało (nie, to nic nowego, znam tą historię, tylko zawsze mama z lekkim żalem to opowiadała, a tym razem z uśmiechem :) Jakoś tak fajnie mi było :) ).
A teraz o wychowaniu… No, bo często się mówi, że homoseksualizm, transseksualizm wynika z wychowania… nie wiem, może? Ale nie sądzę…
Homoseksualizm… no nie wiem… No bo ludzie się boją, legalizacji adopcji przez pary homoseksuale, bo niby będą dziecko źle wychowywać… Głupie to. Nie wiem, ale chyba lepiej żeby dziecko miało dwie mamusie czy dwóch tatusiów niż by miało się wychowywać w domu dziecka (no przynajmniej ja bym wolał mieć rodziców tej samej płci i być przez nich kochanym niż mieszkać w domu dziecka). Poza tym nie sądzę, żeby to było kwestią wychowania, bo przecież homoseksualista ma heteroseksualnych rodziców no nie? I jaki cel mieliby homoseksualiści w wychowaniu swoich dzieci na następnych homoseksualistów?
Transseksualizm… no tu pewnie jeszcze bardziej upierają się na wychowanie. Bo niby jak chłopiec wychowywany jest bardziej przez matkę to woli być dziewczynką później i odwrotnie… ech takie bzdury ;) Tak więc wszyscy myślą, że jestem córeczka tatusia (z racji podobieństwa :> ) a ja jestem właśnie synuś mamusi :P No bo ja… no ja… no ja to wszędzie za mamusią chodziłem (i czasem do dziś się to objawia :P ), zawsze z mamą… Z tatą to bywa, że się po kilka dni nie odzywamy ;) tak jakoś wychodzi. Szczerze mówiąc najwięcej czasu w całym swoim życiu spędziłem z mamą i co? Jakoś nie jestem kobietą i nie nabrałem kobiecych nawyków… Tak więc coś wychowanie się u mnie nie sprawdza zważywszy na to ile czasu zawsze spędzałem z mamą :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.