’Bar’ i inne…

„Baru” nigdy nie oglądałem, bo nie lubię. Może to dlatego, że w Polsacie, a ja wogóle Polsatu nie lubię, czasem jest coś fajnego, ale generalnie wydaje mi się to taka wiejska telewizja. Ostatnio jednak widziałem kilka „Bar-ów” i stwierdzam, że w tym programie całkiem nieźle widać charaktery ludzi, jacy są wredni i chamscy dla siebie nawzajem. Widać też spryt producentów… Cóż,to oczywiste, że Maja i Iza są tam tylko po to żeby się kłuciły, a tymsamym żeby coś się działo, żeby było ciekawie i żeby przyciągnąć ludzi do oglądania. O Izie to już nic nie powiem, szkoda słów, takich ludzi nigdy niechciałbym spotkać (a niestety już kilkoro takich znam), a Maja też dużo straciła w moich oczach, bo gdyby miała trochę klasy to by więcej nie poszła do programu gdzie jest Iza. Mniejsza z tym, nie mnie to oceniać, chciałem tylko powiedzieć, że Maja jest ładna… Na prawdę mi się podoba :) Zdecydowanie jest w moim typie :) Znałem kiedyś podobną dziewczynę, już ona mi się podobała.
Ale to jest w porządku… jak mówię, że uważam iż Maja czy jakaś inna dziewczyna jest ładna, to nikt nic nie mówi, ale jak powiem, że jakiś facet jest przystojny, to już od razu pytania: „I co? Podoba ci się? Zakochałaś się?” trochę to jest śmieszne, bo przecież pomijając już transseksualizm, o którym nie każdy wie, to mogę być przecież lesbijką albo biseksualistką, o tym też nikt nie pomyśli? A ja poprostu podobnie patrzę na kobiety i na mężczyzn. Kobieta może mi się podobać, więc mówię, że jest ładna. Mężczyzna może mi sie podobać, więc mówię, że jest przystojny, co nie znaczy, że się w nim zakochałem :D znaczy to najwyżej że też bym chciał tak wyglądać…
Bo szczerze mówiąc, to nie potrafiłbym określić teraz mojej orientacji… Ani kobiety ani mężczyżni specjalnie mnie nie pociągają (wogóle nie interesuje mnie seks), a kochać można każdego…
Ludzie to wogóle mają dziwne rozumowanie… Jeśli kobieta i mężczyzna załóżmy się spotykają, to już wszyscy myślą, że są zakochani. A jeśli np. dwóch mężczyzn się spotyka to w porządku, bo kumple… ale nikt nie pomyśli o tym, że to mogą być geje albo biseksualiści, a mężczyzna i kobieta mogą się po prostu tylko przyjaźnić!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.