Narodowy Test na Prawo Jazdy

Zdobyłem 34 punkty :) najpierw sobie pomyślałem, że to wynik beznadziejny (zwłaszcze, że mi napisali iż mam pozostać pasażerem ;) ), ale patrząc na średnią to nie jest tak najgorzej (choć średnia moim zdaniem była niska). Jak na kogoś poniżej 18 lat, nie mającego Prawa Jazdy i kompletnie nieprzygotowanego, to chyba nie jest najgorszy wynik :) Cośtam wiedzy chyba zostało mi z czasów kiedy zdawałem na Kartę Rowerową (miałem wtedy na 10 pytań 2 błedy, a można było mieć najwięcej 3). Najbardziej obawiałem się dziś pytań typu „kto ma pierwszeństwo, który pojazd przejedzie jako ostatni?”, ale sprawdzając wyniki, to poszło mi w tych pytaniach dosyć dobrze. Z kolei nie bałem się pytań o znaki, a jak się okazuje nie wszystkie były takie oczywiste ;)
Przy tej okazji coś o samochodach :)
Samochody to ja uwielbiałem od kiedy pamiętam i zawsze wiedziałem, że kiedyś będę jeździć! Dość wcześnie nauczyłem się rozróżniać marki, oczywiście nie dokładnie modele, ale to było dla mnie oczywiste, że to jest Mercedes, a to jest Ford, a to jest Opel itd. i było oczywiste, że takie rzeczy się wie i każdy to wie ;) Znaki drogowe też znałem dużo wcześniej niż było mi to potrzebne.
Pamiętam jak raz byłem przez tydzień u kuzyna. Znalazłem wtedy u niego części samochodu. No to sobie je poskładałem (bo zawsze lubiałem wszystko składać lub naprawiać), byłem potem z siebie niezwykle dumny, że udało mi się złożyć z części samochód :) i chodziłem z nim wszędzie (nawet do miasta chciałem z nim chodzić), ale niestety kiedy musiałem wyjeżdżać, wiedziałem, że samochód nie jest mój i muszę go zostawić :(
Kocham samochody :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.