22.05.2004r.

Dziś jest (yy… to znaczy był) taki dziwny dzień. Znów podświadomie się czegoś boję. To takie uczucie… no nie wiem… lęku przed przyszłością… przed życiem… przed wszystkim…
Ale z drugiej strony dziś ciągle ktoś sprawia, że się uśmiecham :) i różne osoby mnie czymś miłym zaskakują :)
Zmieniłem szablon ponieważ:
– chcę coś własnego, dlaczego mam mieć szablon robiony przez kogoś? potrafię zrobić sobie własny! I choć nigdy na pewno nie będzie tak ładny jak te robine przez 'profesjonalistów’, to jednak chcę mieć coś swojego, dokładniej wyrazi mnie :)
– musiałem wypróbować GIMPa :) (marzył mi się inny szablon, ale nie umiałem zrobić), więc wypróbowałem opcję „wypalania” no i mi się spodobało :) więc pobędzie sobie taki
– uwielbiam robić strony internetowe… nie mam pomysłu na tematykę, ale lubię je robić dla samego tworzenia, więc zrobiłem sobie szablon (tak, wiem, większość łącznie ze mną ma rozdzielczość 1024×768, ale ja jak coś robię to zawsze na mniejszą).
Nie będę policjantem, ale jednak nie mogę się od tego oderwać… np. jak jeszcze leciał w tv ten program, a którym policja ścigała różnych ludzi, którzy nie chcieli się zatrzymać czy też byli przestępcami i właśnie uciekali z miejsca przestępstwa, to oczywiście siedziałem przed tv jak zahipnotyzowany… to jest właśnie to co najbardziej chciałbym robić… to jest ten wydział policyjny, w którym chciałbym pracować, to jest właśnie to! Ale nie będę… mimo to mam jakąś manię… wszędzie policja… a co mam na pulpicie? tak… policjanta… Czy to nie podchodzi pod masochizm? ;)
A moze po prostu lubię sobie marzyć? Tak, chyba lubię :) …
§§§
„Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia.”
             ____ #___
  _____//____|_________
|| ——- P O L I C J A ——- |
`—-(@)=========(@)=
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.