ja

Czemu w tym blogu jest tak dużo smutku, żalu, bólu i rozpaczy? To bardzo proste, ale powinienem chyba wyjaśnić, tak żeby nikt nie mówił, że taki jestem cały czas i że mam się zmienić (z resztą to mój blog i będę się tutaj użalał nad sobą ile mi się żywnie podoba)!
To chyba dlatego, że na codzień i dla wszystkich jestem kimś, kto nie ma zmartwień. Kimś kto ma życie spokojne, może trochę nudne, ale ok. Nie potrafię powiedzieć, że jest mi ciężko, nie potrafię mówić o tym co czuję… nie chcę… zawsze udaję, że jestem twardy (no i w gruncie rzeczy to jestem)… zawsze udaję, że wszystko jest w porządku… może dlatego na blogu muszę wyrzucić te wszystkie złe uczucia, ten cały smutek i żal, który się zbiera i musi mieć gdzieś ujście… muszę to wszystko tu napisać, żeby by było mi łatwiej… i żebym dalej mógł na codzień udawać, że wszystko jest w porządku…
†††
Happy Halloween! …nigdy nie przestanę żałować, że nie obchodzi się u nas tego święta jak na zachodzie… Ja bym się przebrał za seryjnego mordercę ;) Jak wyglądać powinien seryjny morderca to co prawda nie wiem, ale nic to! itak bym się tak przebrał ;)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.