Czekając na POPiS…

PiS – 26,84%
PO – 24,23%
Samoobrona – 11,66%
SLD – 11,38%
LPR – 7,89%
PSL – 6,95%
Mam skomentować? Proszę bardzo: nie liczyłem na to, że „moja” partia wejdzie i nie weszła, ale ja jestem dumny z tego, że zagłosowałem tak jak chciałem! Liczyłem jednak na zwycięstwo PO, bo choć nie wiem co tak ludzi ujęło w tej partii, może mi ktoś to wyjaśni? (bo może ja coś przeoczyłem w ich programie?), a tu mamy homofoba. No jak jeszcze drugi zostanie prezydentem (odpukać w niemalowane…) to będziemy mieli Kaczogród :/ I już dziś mnie wkurzył pan przyszły (prawdopodobnie) premier… jak ja żem usłyszał w wiadomościach, że zaczął dzień od wizyty w kościele co by się pomodlić do Ducha Św., to myślałem, że coś mnie trafi… nie żebym miał coś do religii katolickiej, ale nie znoszę jak się w politykę miesza Boga (i jestem za tym żeby państwo było całkowicie świeckie, bo inaczej dobrze nie będzie, gdyż trzeba przyjąć do wiadomości, że na tym świecie a także i w tym kraju nie tylko katolicy żyją!), ale to było specjalnie… teraz wszystkie dewotki zadowolone, że wybrały takiego dobrego człowieka :/ wrrr… :[
A dziś ta debata (czy cośtam), ludzie… jak zobaczyłem Bubla to mnie się oglądać odechciało. Z resztą Myszki Mikki też oglądać nie mam ochoty, bo on taki dziwny trochę jest… A Tusk chyba u logopedy był? Zauważyłem, że lepiej mówi, no i bardzo dobrze, jednak można się postarać. Kaczyński też by się mógł trochę postarać, no bo gada trochę tak jakby miał kluski w gębie :/ przykro mi, ja go czasami nie rozumiem (i nie tylko ja).
Jak już ktoś z dwóch liderów musi wygrać, to oby to był Tusk, bo nie widzi mi się żeby obaj bracia xero rządzili naszym krajem :/ Zupełnie mi się nie widzi.
No jeśli mniejszości seksualne na coś liczyły po tych wyborach, to mogą spokojnie przeczekać kolejne 4 lata, bo podejście PiSu jest aż nazbyt jasne, a Tusk z resztą też powiedział, że jest przeciw związkom partnerskim (i dlatego go nie lubię :P ).
Ale już dajmy sobie spokój… chyba zbyt emocjonalnie ostatnio pochodzę do paru rzeczy, trza to zmienić.
Z pozytywnych rzeczy: wiem już kiedy początek tych moich studiów, niestety nie wiem w dalszym ciągu nic poza tym :P no ale dobra, może się dowiem na pierwszym spotkaniu, tylko jeszcze bym chciał wiedzieć co się w ogóle bierze na wykłady?
Dziś dzień „zmarnowany” w internecie… zrobiłem sobie parę testów :> oto wyniki (co ciekawszych):
Which Hitler’s Henchman are u?
You scored 26% Hitler, 33% Goring, 6% Himmler, and 33% Gobbels!
You scored higher than 58% on Hitler
You scored higher than 58% on Goring
You scored higher than 0% on Himmler
You scored higher than 83% on Gobbels

Am I Gay? :D
The Gay – Stand up and be heard! You’re 49% gay!
You’re gay! Deny it if you want, but it’s all too clear. Our advice: embrace it. You aren’t going to get away from this one.
You scored higher than 68% on homopoints

Angel or Demon?
Angel – Congratulations! You scored 79!
You scored higher than 87% on angeldemon-dots
…hie, hie :P no to żaegna Was aniołek :P

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.