# 403

Może i rację macie odnośnie poprzedniej notki. „Chcesz mieć kogoś jednocześnie nie chcąc. Pokopane ale prawdziwe.” – Sylwia dobrze to określiła :)
Dzięki za moda na 'ts HP’ :] w sumie byłem gdzieś już kiedyś moderatorem (ale wcale nie chciałem wtedy tylko miałem nadgorliwego kolegę :P).
A jak tak już o forach… to w sumie zabawne, że ts to taka wąska grupa, a potrafią się pokłócić na śmierć i życie ;) A potem mi się niektórzy dziwią, że na pytanie o ulubione fora nie wymieniam tych ts (jasne, że je lubię i będę tam zawsze – to chyba naturalne, przynajmniej dla mnie, nawet jak będzie trzeba to kilka razy dziennie – żaden problem), ale ulubione są inne; bo może każdy chciałby 'wtopić się w tłum’. Z resztą ja zawsze będę człowiekiem na pograniczu środowisk… może ma to swoje plusy? np. poznałem więcej punktów widzenia.
No i nie jestem po żadnej stronie jakby ktoś pytał.
Dzisiaj mi się śniło, że powiedziałem mamie, że jestem ts i przyjęła to bardzo spokojnie (nawet aż za bardzo i w ogóle jakoś dziwnie). To nie dobrze wróży, sny zazwyczaj sprawdzają się na odwrót.
Zawsze kiedy mam takie sny albo jest mi bardzo źle, to zaczynam się potem bezwiednie modlić… nie wiem dlaczego, nie wiem nawet czy wierzę, że to coś pomaga, ale tak mam. Cytat chyba najlepiej to określa:
„Modlitwa jest walką o samego siebie z samym sobą.”
– Paweł Hulka – Laskowski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.