# 488

Niektórym ludziom wydaje się, że pozjadali wszystkie rozumy. Kilka faktów, które sam umieściłem w internecie + sprawdzenie adresu IP, to na prawdę nie jest odkrycie Ameryki. W dodatku słaba „domyślność” powoduje błędy, ale przecież nie będę z błędów wyprowadzał, niech nadal są sobie święcie przekonani, że mają rację :D
Popadłem w stan totalnego lenistwa. Zamiast zająć się może jakimś zadaniem do szkoły, to ja siedzę przed komputerem. Ale skoro jest włączony (dziwna sprawa, ale jak chodzi cały dzień to działa lepiej niż jak włączam na chwilę :P), bo ściągam (podobno jakiś fajny film :> oraz anime z gatunku yaoi, bo chciałbym zobaczyć raz jak to wygląda :P), to mimochodem siadam i czytam bądź piszę. Raz na jakiś czas mam takie okresy, ale chyba czasem nie zaszkodzi.
No i tyle miałem napisać, a nagle jakoś wszystko mi umknęło.
Piszę teraz jak już mówiłem. Nie wiem czy dużo, bo pisząc ręcznie to jednak wychodzi inaczej niż na komputerze (a teraz piszę na komputerze), ale trochę czasu mi to zajmuje i nie powiem, że nie sprawia przyjemności :) Obiektywnie przyznaję – za dużo w tym emocji i uczuć, a za mało zwyczajnych opisów np. otoczenia, ale przeglądając opowiadania innych… niektórzy też tak piszą. Nie wiem, może to trochę tak, że pewne rzeczy bardziej przekonywująco brzmią wplecione np. w opowiadanie i dlatego piszę.
Ale fajnie jest ;)
Edit: (02:34-05.01): A jeszcze link tia…
heterycy mają cię za geja, a geje za heteryka…
I jeszcze jeden (żeby nie zginęło)
I oto mój ambitny plan pójścia wcześniej spać udał się w niebyt. Dalej piszę, potem będę czytać… generalnie mogę w ogóle nocami nie sypiać (tylko w dzień :P).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.