# 498

Nie rozumiem kobiet (co za nowość :D). I to oczywiście ja jestem ten dziwny, bo wszyscy oczekują, że powinienem rozumieć i jak ja w ogóle mogę nie rozumieć… wkurza mnie to.
Wkurza mnie też, że zawsze na filmach ktoś mówi: „Co ci jest? Nie mów, że nic, bo przecież widzę”. W życiu tak nie ma, w życiu nikt nie widzi.
Czy ja jestem stoikiem? Po części na pewno i już to dawno odkryłem.
No co ja poradzę na to, że ja zawsze spokojnie. Pewnie niektórych doprowadza to do pasji :P Kiedy ja zamiast się wkurzyć i zacząć ostrą kłótnię dalej to samo spokojnie tłumaczę :D
Ale tego się chyba nauczyłem jak na mnie najeżdżali, a ja nie potrafiłem żadnej odzywki na poczekaniu wymyślić. Ale może to i dobrze. Cierpliwość przydatna sprawa.
Dziś w „Das Strafgericht” znowu był gej (tak się domyślałem, bo jak nie chodzi o kobietę, to musi chodzić o faceta :P). Tak się zastanawiam kiedy w polskiej telewizji będą tak zupełnie swobodnie wypowiadać się na te tematy.
Wczoraj znalazłem na jakimś blogu te kolory i urzekły mnie ;) może dlatego, że właśnie się gryzą, ale to fajna odmiana. Pewnie mi się szybko znudzą (bo za ładne to nie są :P) ale na razie takie chcę!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.