PO wyborach

Oj tam przeterminowany test :P wiadomo o co chodzi przecież ;) Ja tam zagłosowałem na ludzi z SdPl.
No i PO wyborach ;) Po pierwszej uldze, że PiS przegrało stwierdziłem jednak, że i tak się nie ma z czego cieszyć, bo przeca PO też prawica :/ no ale zawsze to lepiej niż PiS i tego się trzymajmy. I bardzo bardzo się cieszę, że LPR i Samoobrona się nie załapały.
Właściwie stwierdziłem ostatnio, że jedyną szansą na wyjście Polski z zacofania byłoby zwycięstwo lewicy, może wtedy Polska by podgoniła zachód chociaż w kwestiach obyczajowych. Ale ponieważ nie jest to realne, to cóż, Polska zostanie parę lat do tyłu. Ważne, że nie będzie już gorzej (no ja myślę).
Co do samych wyborów, to powiem tak – nie podoba mi się idea ciszy wyborczej. Gdyby jej nie było, to wydaje mi się, że frekwencja mogłaby być jeszcze większa. A właśnie – frekwencja… ja nie wiem czym tu się podniecać :| no może i wyższa niż 2 lata temu, ale 50% to jest jak dla mnie baaaardzo mało. Liczyłem na conajmniej 60% a może i więcej. A Kaczyński jaki komentarz walnął po usłyszeniu wyników… masakra :/ A dziś już w wiadomościach tego nie podali! Normalnie wycięli.
A tak poza tym no to cóż… jakoś tak mniejszą mam potrzebę pisania. Zawsze tak jest gdy nie mam doła. A teraz jest o wiele lepiej.
Ojciec… hmm… wszystko ok. Może nawet szybciej przyzwyczai się niż mama. Ale nie podobała mi się taka atmosfera jakby teraz nieoficjalnie walczyli o to po czyjej bardziej będę stronie. Za to fajnie opowiadał, że nie dałem się ubrać w sukienkę mając 2 lata: „Ty nie wiedziałeś co to jest sukienka, bo co takie dziecko wie, ale nie dało się ubrać taki płacz był.” :D
Ach, no i pielęgniarka już wie. Zapytała na co zastrzyki, to powiedziałem. Ale nie było łatwo… bo to nie jest łatwo powiedzieć komuś w dwóch słowach co mi jest. Mam po prostu poczucie, że 2, 3 nawet 5 słów niczego nie załatwi, że powieli tylko stereotypy, że sprawi, że ludzie i tak będą widzieli tylko to co chcą widzieć. A ja nie lubię takich niedopowiedzeń, najchętniej wyjaśniłbym im dokładniej, ale niestety często jest to nierealne.
Powiedziała, że tak przypuszczała :P No cóż, nie trudno zgadnąć.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.