a jednak blog jest ok / 'na bezludnej wyspie’ ;)

Okay, ZWRACAM HONOR serwisowi blog.pl :) musiałem się widać poznać w tym panelu i edytorze (który nadal wygląda mi onetowowyżygawczo, ale to już szczegół) bo jest tam coś takiego jak „Edytuj źródło html” i wystarczy tam pisać i już jest wszystko super :) (było od początku i nie widziałem? no cóż, czytelnie to ten panel i tak nie wygląda). Co prawda trzeba wszystko w html-u łącznie ze znakiem końca linii „br”, ale to nie problem. No to kamień spadł mi z serca ;) Aha, i zamienia „b” na „strong” ale to też w porządku, może nawet lepiej, bo bardziej xhtmlowo ;)

###
„piątki to ludzie którzy potrafią stworzyć sobie w mózgu świat idealny ale nie chce im się walczyć o to aby ten świat powstał…”
(o moim typie enneagramu… i cholernie się zgadza :P )

###
Taki fajny „test” mam, który sobie tutaj wkleję… on coś ma pokazywać, tylko niestety nie wiem co :P jak ktoś wie, to niech mówi ;)

Wylądowaliście na bezludnej wyspie po rozbiciu się samolotu. Razem z tobą jest 7 osób. Musisz zdecydować kto zostaje. (możesz zostać tylko ty i 4 osoby z listy):
1) John, 41 lata, marynarz, ma tendencję do agresji, ma jednak zapasy jedzenia.
2) Jeremy, muzyk rockowy, narkoman, ma mapę wyspy.
3) Mary, 32 lata, lekarz, chora na AIDS.
4) Joanna, 21 lat, modelka, ma dużo ciepłej odzieży.
5) Drew, 16, sierota, ma scyzoryk.
6) Jill, 31 lat, policjantka, ma broń, ma złamaną rękę.
7) Henry, 78 lat, emerytowany żołnierz, medal za walkę w Wietnamie.

Wybrałbym:
I. 3) Mary, 32 lata, lekarz, chora na AIDS.
– ponieważ dla mnie lekarz, to osoba, która zawsze i wszędzie jest absolutnie na pierwszym miejscu i musi być
II. 7) Henry, 78 lat, emerytowany żołnierz, medal za walkę w Wietnamie.
– jego umiejętności bardzo mogą się przydać (owszem, są zarzuty, że wiek, że cośtam, ale liczę na to, że facet ma wiedzę praktyczną i nawet jeśli sam nie będzie w stanie czegoś fizycznie zrobić to nas odpowiednio poinstruuje).
III. 1) John, 41 lata, marynarz, ma tendencję do agresji, ma jednak zapasy jedzenia.
– zapasy jedzenia – to chyba jasne
IV. tu mam poważny problem z wyborem pomiędzy 2) a 4) wybieram jednak: 2) Jeremy, muzyk rockowy, narkoman, ma mapę wyspy.
– mapa to chyba ważna rzecz (nie wiemy co to za wyspa, kto na niej jest, czego się spodziewać – z mapą będziemy wiedzieć trochę więcej)

Jak będzie zimno, to będziemy się ogrzewać nawzajem, poza tym Henry na pewno coś wymyśli (więc obejdziemy się bez Joanny). Scyzoryk i młodość to za mało, więc Drew odpada. Jill też, bo broń i jej predyspozycje jako policjantki to też dla mnie mało. Wiem, że dokonując takiego wyboru nie mamy żadnej broni, ale tu znowu… pewnie Henry coś wymyśli ;)

No i tyle, dzisiaj taka raczej wklejka ;)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.