zawsze źle…

Czasem mi się wydaje, że cokolwiek zrobię, to w jakiś sposób schrzanię. Za każdym razem jak się odzywam załatwiając jakąś sprawę… to wychodzę na debila, gbura albo jednego i drugiego. I wcale nic nie zmienia to że wcześniej pół godziny myślę nad tym co mam powiedzieć… i tak coś zawsze spieprzę. Jak ja tego nienawidzę.
Kolejna rzecz do listy moich problemów – za bardzo przejmuję się takimi w sumie (chyba) drobiazgami. Każdemu się zdarzy powiedzieć coś za cicho/za głośno/zbyt niewyraźnie/nie tak… ale ja mam wrażenie, że mi się to zdarza przy każdej wypowiedzi :/

***
Oglądam DSDS. Właściwie miałem zamiar tylko castingi oglądać (bo śmieszne więc dla rozrywki), ale mi się podoba tam jedna dziewczyna, więc będę pewnie oglądać dalej :P ale Wam jej nie pokażę, bo na zdjęciu promocyjnym wyszła głupio ;) Ona w ogóle pewnie nie jest jakaś szczególnie ładna, ale czasem… tak jest, że dla mnie jest piękna, ma coś w sobie.
Ale ogólnie to jak przeglądnąłem profile finałowej piętnastki… oni tam w większości są młodsi ode mnie… 16 lat to chyba najczęściej występujący wiek… a wszyscy wyglądają na starszych (nawet facet co ma chyba z 27, ja bym mu dał po 30)… to takie wkurzające trochę, że w świecie, gdzie ludzie wyglądają na starszych, ja wyglądam na mniej niż mam :/

***
Homoseksualizm – wywiad z W. Czernikiewiczem (leczyć to bym się u niego nie chciał, ale wywiad niezły).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.