w sumie o serialach (znowu :D )

Opowiadając komuś o moim wyjeździe tamtym (że się spotykam ze znajomymi z forum), tamta osoba od razu pomyślała, że chodzi o ts forum. Na całe szczęście w moim życiu jest teraz więcej niż tylko jeden temat i więcej znajomych niż tylko ts i (dzięki Ci Boże) moje życie nie kręci się wokół niebieskiego forum (to by mogło być szkodliwe dla zdrowia psychicznego :D ).

Dziś na Allegro (a patrzcie tu na newsa z 16.07 – to chyba moją datę rejestracji porównali z wiekiem i się przejęli :D żartuję; chciałbym tylko dodać że moje dane „są nadal weryfikowane” – od jakichś 3 miesięcy – za co „bardzo mnie przepraszają”, no comments) już prawie kupiłem sobie kolejną książkę Kinga (której mi brakuje), bo mi się wydało, że to taka okazja cenowa, ale nieee, trza się trochę pohamować, starczy że parę dni temu kupiłem brakujące sezony jednego z moich ulubionych seriali (facet miał akurat to co mi brakuje i tanio, więc wiadomo – okazja ;) ), także limit zakupów wyczerpałem na ten miesiąc. Bo coś jeszcze kupiłem, tylko teraz nie mogę se przypomnieć co :D (nie śmiejcie się, czasem sobie przypominam dopiero jak dostaję przesyłkę :D ). Co wcale nie przeszkadza w licytowaniu kolejnego sezonu mojego tym razem ulubionego serialu (pewnie i tak nie wygram tej aukcji).
Poza tym oglądam nowy (chociaż stary) serial. Taki sobie ciekawy link o nim. Moje klimaty i w ogóle ;) Poza tym wczoraj właśnie sobie uświadomiłem, że jeśli chodzi o seriale, to zainteresować może mnie tylko taki, w którym jest jakiś wątek erotyczny najlepiej homoseksualny :D (tudzież choć bohater emanujący erotyzmem), na inne szkoda mi czasu.
Drugie spostrzeżenie jest takie, że jak nie mam na tapecie (na kompie, w komórce, w motywie) ludzi (z serialu, filmu, no ewentualnie ulubionego zespołu, a nawet może i obcy, byle ludzie a nie widoczki, abstrakcja, zwierzątka itp.) to jestem chory :D Dlatego też dziś zamiast spać zrobiłem se motyw jak należy, bo taki bez ludzi to mnie wkurzał :D (a taki miałem ładny do poprzedniego telefonu… do tego nie pasuje) no a teraz przynajmniej mogę iść spokojnie spać, choć jutro i tak będę go poprawiał, bo musi być wszystko perfekcyjnie – jak to ze mną zwykle bywa (to samo napisy – znowu się bawię w poprawianie każdego przecinka, co mnie wkurza bo przeszkadza w oglądaniu, ale nie mogę inaczej).
A trzecie spostrzeżenie, to już takie, że gdyby świat wyglądał inaczej niż wygląda miałbym jeszcze ładniejszy motyw… a tak, co znajdę fotkę i już się cieszę, to uświadamiam sobie, że jest gejowska, a właśnie chodzi o to żebym nie miał gejowskiego motywu :D a mimo to ma być ładny… i to jest właśnie trudne :D

Ale ten, generalnie żyję w świecie następnego serialu, więc nie przeszkadzać ;D

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.