’Rozmowy w toku’ + kilka linków

Dziś w „Rozmowach w toku” była m/k. Nie był to żaden temat o ts, tylko takie rozmowy na różne tematy. Ale fajnie mówiła. Nie dużo, ale fajnie.

***
Już nie taki nowy artykuł, ale nie wklejałem wcześniej linka więc…

’Homo i ts nie wejdą do nieba’ – a mój komentarz: „A cóż to byłoby za niebo bez homoseksualistów” :D A tak poważnie: z takim panem w niebie to bym chyba nawet być nie chciał ;) z resztą nie wiem co on ma za niebo, bo jego niebo to na pewno nie moje niebo :D I jeszcze ostatnie zdanie artykułu: „Postępowanie osoby, która poddaje się aborcji i jej dokonuje jest na pewno cięższe od tej, która kupuje rewolwer w sklepie z bronią” – to już w ogóle bez komentarza najlepiej pozostawię.
I odpowiedź na powyższy artykuł:
’Watykan kontra kardynał: A właśnie, że gej pójdzie do nieba!’ – po raz pierwszy podoba mi się sformułowanie artykułu na tym serwisie :D jest zabawny (a jednocześnie ostatnie zdanie jest komentarzem jakby wyśmiewającym obie strony – bo przecież sedno i tak pozostaje, nieźle to autorowi wyszło).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.