1%

bloguję = pomagam, 1% Natrafiłem gdzieś na taką akcję… Cóż… ja niestety nie mam tyle podatku żeby było co oddawać ;) Ale gdybym miał to czy wiem na jaką organizację bym przekazał? Owszem, mniej-więcej. Przekazałbym na Kampanię Przeciw Homofobii, Lambdę albo Trans-fuzję. Chociaż widziałem też akcje jakieś bardziej prywatne na Innej Stronie – w stylu, że na leczenie kogośtam (np. jakiegoś geja z ciężką chorobą).
Jest tak wiele organizacji, schroniska, hospicja, fundacje różne różniste… i oczywiście, nie wątpię że każdej z nich potrzebne jest wsparcie, z plakatów spoglądają na nas smutne i chore dzieci albo maltretowane zwierzęta (a ja chcę oddać pieniądze na „promowanie takich bezeceństw” ;) ), ale po prostu… coś trzeba wybrać. Jestem przekonany, że te smutne plakaty osiągną swój cel, dlatego ja wybrałbym KPH, Lambdę lub Trans-fuzję, bo to są mi tematy najbliższe i jestem równie pewien, że dostaną mniej…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.