#986

Już starszy artykuł: „Twój syn jest kobietą”
A ten dziś był na onecie: „Ile kosztuje penis?” – i muszę przyznać, że naprawdę dobry artykuł! I tytuł mi się podoba, bo jest chwytliwy ale jednocześnie no cóż… prawdziwy :P I treść jest wyjątkowo rzeczowa sensowna i w ogóle. No oczywiście że: „Teraz mogę nawet swobodnie brać prysznic nago w męskiej szatni bez obawy, że ktoś coś zauważy” to nie wierzę :D ale co ja tu opowiadam… pewno specjalnie tak napisali co by ludzie uwierzyli, a ja tu zdradzam takie tajemnice :P No i jeszcze: „Część osób woli jednak poddać się operacji za granicą. Chociaż jest ona znacznie droższa, to wymaga mniej formalności.” – może to mowa o Tajlandii dla m/k, bo jeśli chodzi o Belgrad to też przecież trzeba mieć dokumenty…
Ale poza tym artykuł b. dobry. I tylko jak zwykle komentarze… :D znaczy nie no, jak ludzie nie czytają nawet tego co komentują, to czego się spodziewać? Niektórzy nie wiedzą co to jest zboczenie czy dewiacja a wypisują bzdury. No cóż. Ale jedna dyskusja mnie rozbawiła:
„- Jestem lekarzem ! I powiem wprost. Transseksualizm to zboczenie.
– Debilem jesteś nie lekarzem!
– Buehehehe lekarzem? chyba dentystą bo nawet weterynarz wie co to jest transseksualizm”

:D :D

Edit (28.09 godź. 4:47): Jeszcze coś dodam. Pod spodem był artykuł o tym jak to Polki brały ślub z Nigeryjczykami dla kasy (a Nigeryjczykom chodziło zapewne o obywatelstwo). Pomijając fakt, ze ludzie komentowali zupełnie nie na temat, to taki ogrom rasizmu powala jeszcze bardziej niż niechęć do ts. Np. jeden koleś napisał, że „Jezeli kobieta nawet raz chodzila z murzynem to wiekszosc mezczyzn juz by jej nie dotknelo.” i: „to jest odzucajace..” co gorsza dostał sporo punktów na plus (choć ktoś też nieźle go podsumował: „Nie moglbys zniesc porownania…Nie martw sie, sa jescze inne, niedoswiadczone kobiety.” :D ). Mogę zrozumieć, że ktoś nie lubi czarnoskórych bo np. widział wielu, którzy odmawiali pracy i uważa ich za darmozjadów, albo któryś coś mu zrobił i uważa, że wszyscy są tacy (chociaż też oczywiście nie popieram mierzenia wszystkich jedną miarą), ale żeby tak po prostu nie lubić kogoś bo ma trochę więcej melaniny w skórze, no to naprawdę nie wiem jak to nazwać (gdyż debilizm wydaje mi się tu zbyt słabym słowem).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.