zdjęcia

Oglądam swoje stare zdjęcia i nagle wydaje mi się to takie dziwne… To znaczy te sprzed hormonów i w trakcie, aż do teraz. Jak się tak na to patrzy, to widać zmiany. Ale co zabawne, wydawało mi się np. 2 lata temu, że dobrze wyglądam, ale teraz wydaje mi się, że wyglądam jeszcze lepiej :D a że wtedy wcale tak dobrze nie było :D To jest takie dziwne. Ale to… dobrze. To znaczy, że może być tylko lepiej ;) Czas, czas, jednak czas dużo daje…
Fajnie widzieć jak się dorośleje. Tylko ciekawe kiedy „dorośleje” zmieni się na „starzeje” i nie będzie już tak fajnie ;)
Ale teraz to taka powszedniość… I na co dzień o tym wcale nie myślę (to znaczy nie myślę, że kiedyś było inaczej). Tylko o tak jak dziś, kiedy przeglądam zdjęcia.
Bo miałem dodać na forum fotkę klaty, bo chcą zobaczyć po Bielsku. Zrobiłem dziś kilkanaście i kurde mam wrażenie, że żadna nie oddaje prawdy :D Za ładnie wyszło na fotkach ;) A może ja przesadzam, a nie fotki… tu też czas sporo zdziałał, blizny prawie blade… O tym też na co dzień nie myślę.

„Płeć odroczona?” – całkiem dobry artykuł.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.