#1075 – Share week…

…już pewnie się skończył :D Ale co tam, pomyślałem sobie, że też wypiszę pięć blogów, które najbardziej lubię czytać. Na chwilę obecną. Z tym, że ja bardziej robię to dla siebie, takie zestawienie… w sumie by się chyba jeszcze bardziej zdołować :D mam na myśli, że hmm… lata temu tyle blogów czytałem, ludzie pisali regularnie… Teraz to nie to samo :( Jeszcze jak czytam to forum na blogowicz.info, to muszę powiedzieć, że dołuję się tylko bardziej :D eech, blogi jakie ludzie piszą teraz to zupełnie nie jest to samo co ja chciałbym czytać… czuję, że gdzieś tam blogi straciły urok tego co lubiłem – zwykły elektroniczny pamiętnik… Teraz ta pogoń gdzieś za popularnością, fanpage bloga (no serio?), nie trafia to do mnie… Jak napisałem tam też na forum – nie lubię zbytniej interakcji z czytelnikami, tzn. jak ja czytam czyjegoś bloga, to wolę sobie wyobrażać że tylko tak dyskretnie podglądam jego pamiętnik :P
No w każdym razie moja piątka. Kolejność tych pięciu przypadkowa:

1. stary-schizofrenik-drzemie.mylog.pl – jako że blog jest na hasło, to nie będę się rozpisywać. Powiem tylko, że lubię czytać :)

2. zagubionywmatrixie.blog.pl – z ostatnich transblogów ten jest super :] fajnie pisany i w ogóle i w ogóle czyta mi się super.

3. boys-get-anorexia-too.blog.pl – ten mi się też dobrze czyta, choć nie wiem czy autor uwierzy ;)

4. 23chromosom.blogspot.de – kolejny pamiętnikowy, to lubię :)

5. dextella.pinger.pl – tu można trochę pooglądać, trochę mądrze poczytać, i mimo że styl folita fashion (już nawet znam trochę terminologię! :P ) nie jest mi szczególnie bliski, to lubię oryginalność i lubię zaglądać :)

I wiecie co, tak na dobrą sprawę to jest tyle… och, jest jeszcze kilka, które mogłyby znaleźć się na tej liście, ale tak wiele blogów-blogów (nie jakichś pseudo blogowych stron typu: „takim jestem specjalistą w temacie o którym piszę”) jest już dawno nie aktualizowanych… :(

P.S. – Nie, właściwie z czystym sumieniem mógłbym podać tu jeszcze dwa… nie, trzy, ale no 8 blogów to trochę mało jak dla mnie ;) )

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.