#1114 – bokserki vs. slipy :D

Zaszalałem dzisiaj i kupiłem sobie cztery pary bokserek wydając prawie 20 Euro :D Aaale po kolei…
Odwieczny spór „bokserki czy slipy?” przedstawia się tak, że hmm… często wypowiadają się kobiety, że im się bardziej bokserki podobają :D No ok, ja się również z tym zgadzam, bokserki wyglądają zawsze lepiej. Ale no… to są gacie! One mają być przede wszystkim wygodne, a nie wyglądać! :D Znaczy ok – fajnie jak coś dobrze wygląda, ale nie kosztem wygody (więc naprawdę denerwuje mnie ton „wszyscy powinni nosić bokserki, bo mi się tak podoba!!!!1”. No a ja zawsze (tzn. może po fazie: „łaaa! bokserki są takie mega-męskie!” ;) ) byłem zdania, że slipy są jednak wygodniejsze. Może dlatego, że ogólnie zawsze dążyłem do zakładania na siebie jak najmniej – tak mi wygodniej. Więc jakieś dłuższe nogawki… jakoś niee…
No aaale jakiś czas temu coś mnie naszło i kupiłem dwie pary bokserek – tak żeby dać im jeszcze szansę ;) I kurcze… może to jednak chodzi o materiał? Bo te okazały się całkiem wygodne! :] Do tego stopnia, że dziś poczyniłem ten zakup:
DSCF7966.JPG
generalnie nie jestem przyzwyczajony płacić 4-5E za parę majtek (zwykle kupowałem 3 pary po 7zł :D), ale to przecież nie o kasę chodzi… wziąłem sobie te pierwsze (lewa góra) i drugie (prawa góra), a potem patrzę, że te kurczę lewy dół to też takie fajne są – takie gejoffskie :P :D (bo choć na zdjęciu tego nie widać, to ten czarny jest lekko taki jakby błyszczący :D) i tak stoję myśląc „prawa góra, lewy dół?” więc w końcu wziąłem obie :D No a te ostatnie, to już takie szerokie (i wziąłem o rozmiar większe) – były jeszcze z Simpsonami ale nigdy ich specjalnie nie oglądałem, więc wybrałem Snoopy’ego ;) – mają mi służyć do spania zamiast spodenek.

Tylko zawsze zastanawiało mnie jedno: czy naprawdę droższa bielizna wytrzymuje dłużej?

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.