#1156 – 'Awantura podczas promocji książki Anny Grodzkiej w Empiku’

Dopiero dziś usłyszałem o tej sprawie. I naprawdę, NAPRAWDĘ nie pojmuję. Wiem, to będzie prymitywny przytyk z mojej strony, ale… co oni mają pod tą kopułą zamiast mózgu? Mam na myśli… ok, poglądy poglądami, mogę się z kimś nie zgadzać… ale do głowy by mi nie przyszło leźć specjalnie na powiedzmy promocję książki Cejrowskiego żeby sobie pokrzyczeć co ja o nim myślę (czy o prawicy, czy o katolikach czy kij wie kim tam jeszcze) :D No po prostu… by mi się nie chciało. A poza tym mam ciekawsze rzeczy do roboty. Ja rozumiem podyskutować na forum – nie wymaga za wiele wysiłku, też jak trafię pod artykuł taki czy inny to nie powiem, napiszę co myślę, więc netowych hejterów rozumiem, ale to… ale tak się chyba dzieje jak ktoś totalnie sobą niczego nie reprezentuje. Jezu, następni co nie wiedzą co ze swoim życiem zrobić. Chociaż zazdroszczę czasu :D

warszawa.gazeta.pl/(…)Awantura_podczas_promocji_ksi… – polecam zwłaszcza wideo. Śmiechłem. Skandować „zakaz pedałowania”… :D Oni to tak myślą trochę co robią, czy tak sobie krzyczą coś bez sensu (z kilku swoich haseł) aby krzyczeć? To nawet zakrawa na jakiś dowcip: „Co ma pedał wspólnego z transseksualistką?” – tylko nie wymyśliłem jeszcze żadnej zabawnej riposty.

Za to komentarze pod artykułem tym razem przywracają wiarę w ludzi:

“Jedyny plus jest taki , że łyse mordy były pierwszy raz w księgarni a to już coś!”

(:D :D :D)

a pod komentarzem dyskusja:

“Światowe towarzystwo normalnie.Byli już na uniwersytecie,byli i w księgarni. No to teraz nic tylko do opery,do teatru i na wernisaże muszą zacząć chodzić. Tylko coś tych swoich małpich masek zapomnieli?”

„myślę, że te łyse mordy przeczytały więcej ksiązek od Ciebie
taki czas. lewacy czytają tylko niusy ze smartfona, faszysci książki”

“Buhahahahaha,że też tak to prosto skwituję !!!! :D Książki? instrukcje obsługi pałki teleskopowej,main kampf i myśli Rudolfa Hessa?!”

(:D :D)

“Faszyzm lewacki i nienawiść lewactwa do polskości wywołują odruch samoobronny wśród patriotów. To normalne.”

“Powiem krótko i po żołniersku: tacy z tych łysych patafianów patrioci, jak z ch…a klakson.”

(:D :D :D :D :D)

Inne wątki:

“Bohaterski czyn patriotów z ONR (jak na upośledzone odpady popromienne to nawet bardzo bohaterski).”

(:D :D)

“Jak można na spotkaniu osoby ze środowisk LGBT krzyczeć pod adresem tej osoby hasła antykomunistyczne,przecież komuniści prześladowali homoseksualistów i transseksualistów.”

– ale nie wymagajmy za wiele od neo-nazi, wątpliwe by mieli jakieś faktyczne pojęcie o historii ;)

“Ci narodowcy to naprawdę debile. Ich hasła są ni przypiął ni przyłatał. Te prymitywy mają chyba mózgi zjarane i nasączone piwskiem. Drą ryje zupełnie bez sensu. Ta hołota to przecież nie kto inny jak oni sami.”

„Najbardziej zabawne jest to, że ci chłopcy intonują „zakaz pedałowania” na melodię „Go West”, utworu stworzonego w gejowskich klubach przez Village People, a wypromowanego w latach 90. przez grupę Pet Shop Boys. Obydwie formacje mają konotacje ewidentnie homoseksualne, ale tym narodowcom wydaje się, że ryczą „Polska, biało-czerwoni” na stadionie.
To jest naprawdę śmieszne. :)

(:D)

„Cytując przedwojennego poetę:
Czy wiesz co ONR znaczy?
Obraz Nędzy i Rozpaczy.”

(:D :D)

“wyjątkowo trafnie dobrane hasełka wykrzykiwali nasi szanowni „narodowcy”
na cztery zacytowane:
– „a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści” – zero związku z sytuacją
– „zakaz pedałowania” – zero związku z sytuacją
– „raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę” – zero związku z sytuacją :D
świetny wynik, 3 na 4 kompletnie OT :D
przed takimi bohaterskimi akcjami ktoś powinien robić tym stworzonkom jakiś imprinting czy coś bo bez tego ciągle klepią to samo czego się nauczyli parę lat temu przy jakiejś zupełnie innej okazji :D

(:D)

Ale może to jest najlepszy komentarz:

“Szkoda m tych ludzi. Nie mają swojego życia, więc muszą z butami włazić w czyjeś”

P.S. – „Mam na imię Ania” – kolejna książka (btw. fajny tytuł) na mojej liście do kupienia (zaraz obok „6 filarów poczucia własnej wartości” oraz „Osioł w okularach”).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.