Transgender Kids

Obejrzałem to właśnie: „A Story of Transgender Children” i (pomijając fakt, że się popłakałem parę razy), tak myślę sobie…
Ale nie, najpierw się odniosę do pewnego popularnego tam komentarza: „the court may approve it , the government may allow it , society may agree with it ,But Not God.” – oh, really? To co mają zrobić, np. rodzice? CO można zrobić lepszego niż pozwolić dziecku przeżywać swoje życie tak, by było szczęśliwe? Jakim trzeba być debilem żeby tego nie rozumieć? CO MOŻNA LEPSZEGO ZROBIĆ? Związać? Zamknąć? Ubierać na siłę w inne ubrania? Zakazać myśleć? Patrzeć na jego smutek?
To tak na marginesie. No więc obejrzałem to i pomyślałem sobie, że chociaż te dzieci z jednej strony mają fajnie, bo mają wsparcie od najmłodszych lat i będą mogły być sobą tak szybko, jak się da, ale jednak… nie zamieniłbym się z nimi dziś, teraz już nie, za nic nie chciałbym wracać do okresu przed leczeniem, nawet za cenę lepszych może efektów, po prostu NIE.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.