poprawka mastektomii?

Umówiłem się na konsultację. I tak co by mi nie zginął link, bo się jeszcze zapewne przyda: Ästhetische Chirurgie Ev. Krankenhaus Oldb.
Jeeeezu co to była za przeprawa żeby się tam w ogóle dodzwonić :/ Najpierw zadzwoniłem, to już poza godzinami pracy recepcji. Dzień później zadzwoniłem, to zajęte, potem nikt nie odbiera, potem ktoś odebrał, streściłem o co kaman (że dostałem tu skierowanie i jestem ts i chodzi o konsultację w sprawie ewentualnej poprawki), to kazała mi zadzwonić nazajutrz po 10:00 (jak lekarz ten najważniejszy będzie). Zadzwoniłem nazajutrz i od początku to samo: zajęte, nikt nie odbiera, potem tłumaczenie, „Proszę zadzwonić za godzinę, lekarz teraz jest przy zabiegu”. Dzwonię za godzinę i nazad dokładnie to samo z zajętym, z tą różnicą, że próbowałem chyba z pół godziny co kilka minut i za każdym razem zajęte albo nikt nie odbierał. W końcu się dodzwoniłem i już po raz nie wiem który tłumaczę od początku. Pani, że ok, przełączy mnie gdzieśtam, przełączyła i ja znów to samo tłumaczę… już chyba nawet wszystkiego nie powiedziałem, bo mi się znudziło po raz piąty powtarzać, dostałem termin na początek marca… no nic, czekamy do marca :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.