Karta LGBT

Trafiłem ostatnio na takie dwa artykuły i po prostu nie mogę sobie odmówić komentarza:
„Można obronić dzieci przed zapisami Karty LGBT”

„- Podpisana przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego Karta LGBT stanowi zapowiedź działań ograniczających wolność ludzi; wprowadza indoktrynację od pierwszych lat życia – przekonuje w rozmowie z portalem tvp.info dr Tymoteusz Zych z Instytutu Ordo Iuris.”

– tak tak. Bo przecież jak ludzie (hetereonormatywni) obrażają nie-ludzi-LGBT to wtedy jest wolność ludzi, a jak nie mogą obrażać nie-ludzi-LGBT to wtedy nie ma wolności ludzi.

„Karta LGBT narzuca pewien ideologiczny kanon poprawności, (…)”

– no nie! A np. w Konstytucji jest zapis że zabronione jest znieważanie ze względu na kolor skóry – no jakżeż LUDZIE mogą znieść taki ideologiczny kanon poprawności!

„„Latarnik” ma być w zamierzeniu rzecznikiem popierającym osoby, u których dopatrzy się preferencji LGBT i ma takie osoby „popierać”. To ewidentnie funkcja o charakterze politycznym. Nie wiadomo dokładnie, na czym miałoby polegać to „popieranie”.”

– nie „popierać” tylko „pomagać” (ale też na „po!”), czytać też nie umieją?

„Nie wiadomo, dlaczego faworyzowanie ma jedynie rozwiązywania konfliktów przez faworyzowanie jednej strony.”

– po jakiemu to jest? Dalej jakiś dziadek z powstania (link), no cyrk na kółkach.

Artykuł drugi: „Patryk Jaki o karcie LGBT w Warszawie: To wprowadzanie deprawacji do szkół” – zajebiste zdjęcie, z lewej godło, z prawej krzyż – sto punktów do lansu.

„– W zamian za to wprowadza nam tramwaj różnorodności, będziemy mieć hostele dla LGBT… co to w ogóle jest? – pytał gość radiowej Jedynki.”

– czuję pewne zażenowanie… wiceminister sprawiedliwości, kandydat na prezydenta Warszawy, który chwali się tym, że ćwierć miliona ludzi na niego głosowało – więc nie jest to jakiś Kowalski ze szwagrem tylko człowiek jakośtam szerzej rozpoznawalny, nie wie o czym rozmawia!
Mnie by było wstyd.
A jemu nie jest, jeszcze się tym szczyci. Cóż, mnie jest wstyd za niego.

Najlepszym komentarzem jest chyba komentarz z forum Transpomocy, który pozwolę tu sobie zacytować:

A: Wicie rozumicie, Ordo Iuris chce mieć monopol na indoktrynację dzieci i som zazdrośni x:

– trudno się nie zgodzić :D

A gdyby ktoś chciał coś bardziej rzeczowego w temacie poczytać:
Warszawska Deklaracja LGBT+
„Zobaczyli przy Karcie LGBT słowo „masturbacja” i krzyczą „ratujmy dzieci!”. Czysta ignorancja [WYJAŚNIAMY]”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.