O blogu

Jako, że przeniosłem się na swój hosting i zainstalowałem Disqusa jako system komentarzy, podejrzewam że trafi tu trochę nowych ludzi, więc czuję się w obowiązku napisać coś więcej niż w poprzednich wersjach tej podstrony.

Jestem facetem „z przeszłością transseksualną” – więc dużo się do tego tematu odnoszę. Jestem bi, a może bardziej homo-flexible ;) (i do tego też się odnoszę), wierzący, niekatolik (własnowierca), chyba bywam kontrowersyjny (chociaż sam dla siebie wcale tak nie uważam) i z pewnością bywam grafomanem :D

Piszę bloga od 2003 roku i jest on tym, czym były blogi w ówczesnym rozumieniu tego słowa – pamiętnikami online. Mój blog jest dla mnie elektronicznym pamiętnikiem, miejscem gdzie wtedy mogłem się wyżalić, podzielić radością czy napisać co mi na sercu leżało i tym pozostał, mimo że dziś blogi są tak bardzo inne. Ja nie nazwałbym swojego nawet blogiem „lajfstajlowym”, to po prostu pamiętnik – miej to na uwadze, bo tak ma być.


Mylog prawdopodobnie umiera, więc po raz trzeci musiałem przenieść bloga – tym razem na swoje – swój hosting, tego mi nikt nie popsuje ;)

Nie podoba mi się wordpress a przede wszystkim nie podoba mi się jak to wizualnie wygląda, więc pracuję nad zmianami, ale to troooochę potrwa… na razie jest jak jest. Docelowo mam zamiar kompletnie zmienić szablon oraz wszystkie moje wpisy od początku prowadzenia bloga przenieść tutaj – aby ułatwić nawigację i wyszukiwanie :) Ale do tego potrzeba więcej czasu, na szybko jest to co widzisz.