!!!!

Zdziwiła mnie pewna osoba… Dodam, że starsza osoba. Moja prababcia… a było to tak:
Powiedziała do mnie coś w rodzaju: „Wyglądasz jak chłopak”. Na to ktoś z rodziny nie powstrzymał się od opowiedzenia historii jak to mnie pani w sklepie z chłopakiem pomyliła :) I w pewnej chwili moja prababcia powiedziała: „Może miała być chłopakiem. Są tacy ludzie.” w tym momencie mnie zatkało… jak to czasem osoba po której się najmniej tego spodziewamy dużo wie… straszną sympatię poczułem do niej :) No w każdym razie było to mądre zdanie, mam nadzieję, że rodzice dokładnie je sobie zapamiętali (choć cośtam ze śmiechem mówił ktoś, że nie, „że na pewno miała być sobą”). I teraz sobie przypominam też, że jakoś tak wyszło, że mnie kiedyś zapytała prababcia: „Kim jesteś, chłopakiem czy dziewczyną?” a ja odpowiedziałem zgodnie z prawdą: „Nie wiem.” Wydaje mi się, że tolerancja czy też jej brak nie zawsze ma dużo wspólnego z wiekiem… Raczej chodzi o to by poznać dany problem, a myślę, że moja prababcia zna pojęcia takie jak „transseksualizm”, bo na przykład o hermafrodytyźmie to ona nam pierwsza opowiedziała kiedyś, jak jeszcze nikt o tym nie słyszał.
A teraz czas na ciąg dalszy… Przy kolacji tak się zgadało o mojej przyszłości… i zauważyłem, że nikt już nie twierdzi, że będę mieć męża i rodzinę… no proszę jakie postępy :) czasem ktoś jednak mi wierzy chyba jak mówię :) no to może aż tak bardzo wszystkich nie zawiodę :) I tak sobie dyskutowano o mojej przyszłości… i ktoś powiedział, że ja męża mieć nie będę :) ja na to że ma racje, a ktoś: „To może żonę”… {i to jest chyba to! tak se pomyślałem ;) prędzej żonę, bo do faceta po prostu nie pasuję, nie ma szans, no ewentualnie do jakiegoś geja, który ma cechy kobiece to może}. No itak zaczęli sobie żartować (pół żartem – pół serio, rozumiecie ;) ) co by było. No i doszli do wniosku, że nic by nie było, miałbym dziewczynę i tyle :) Wow! Ale mam tolerancyjną rodzinkę ;) Ale tak sobie pomyślałem… to jest zabawne, że gdybym miał być lesbijką to jest ok, ale bycie facetem to już nie…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.