hmm…

Tak jakoś mam wrażenie, że świat się zmienia z zawrotną szybkością.
Już nie jestem pewien co przyniesie przyszłość, ale to nic… to dobrze, przynajmniej nie można zakładać czarnego scenariusza :)
Czwarty raz w ciągu miesiąca usłyszałem, że pewnie kiedyś sprzedamy dom (właściwie to już całkiem poważny temat i powtarza się dość często). To super :) To znaczy… ja lubię ten dom, ale przecież i tak nie będę tu mieszkać (tak chyba zakładano kiedyś, ale może wreszcie dotarło moje „Ja nie będę tu mieszkać”). A dla rodziców też jest za duży. Dla mnie tym bardziej, po co mnie samemu taka chata? Gdyby został mi ten dom, to i tak bym go sprzedał.
Nigdy wcześniej nie słyszałem tego pomysłu ze sprzedażą i byłem szczerze zdziwiony, ale też zadowolony, że życie nie musi być takie… przewidywalne ;)
Ale nie to jest wogóle najlepsze :) tylko plany, że wyjedziemy za granicę (bo tu i tak nie ma co robić). To już wogóle cud, miód, marzenie :P
Przy okazji się dowiadziełem, że taka moja dalsza rodzina już wyjechała i sobie mieszkają o kilka km od miejsca gdzie jestem w wakacje… i mnie dopiero zazdrość ścisnęła! ;) No a do tego moja kuzynka chodzi do szkoły z kolorowymi! A ja zawsze tak chciałem chodzić do szkoły z kolorowymi :P i jeszcze jakby tego było mało, to chodzi do szkoły gdzie nie koniecznie trzeba super dokładnie znać język od razu, a jej nauczyciel jest Polakiem! A ja się zawsze bałem, że bym sobie z językiem nie poradził, bo idealnie go nie znam… chociaż wiem, że tam do szkół przychodzą dzieci z kóżnych krajów czasem nawet ani słowa jeszcze nie umiejące. No ale teraz kiedy niedługo kończę szkołę, to już dla mnie nieważne :( co nie zmienia faktu, że zazdroszczę ;)
Sam nie wiem co myśleć o przyszłości… Ale chyba przede wszystkim to najlepiej nie myśleć pesymistycznie, bo to jest najgorsze. Boję się (jak zawsze) ale przecież jakoś to będzie, zawsze jakoś jest :) jakoś się układa. Jakoś będzie i tym razem.
Niech no przyjdzie wiosna i zrobi się ciepło :) od razu bardziej zachce się żyć :) Jakoś to będzie, bo lato jest cudowne :) kocham lato :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.