# 539 (+edit)

###
O ile do Łodzi mógłbym się dostać dwoma autobusami na całkiem przyzwoitą godzinę (wstając o zupełnie nieprzyzwoitej, ale zawsze to coś), to o powrocie takim nie mam co marzyć (ani w ogóle o żadnym tego samego dnia).Trzeba by rozważyć inne miasta, co jednak mi się nie podoba. Eh, chyba faktycznie będę miał 'bliżej' z zagranicy :D
###
W Australii chłopak, który był w szkole prześladowany przez kolegów dostał odszkodowanie – milion dolarów. To dobrze, przynajmniej tyle. Ale jak piszą dalej, chłopak nie ma szans na normalne życie. Jest już wrakiem człowieka.
Jak to niektórym łatwo mówić, że „dół” czy „depresja” to tylko taki stan, z którego można wyjść jeśli się chce. Że wszystko da się zrobić.
Właśnie nie, niektórych rzeczy nie da się zrobić, nie ważne jak bardzo się chce.
###
Plus jest taki, że dzięki fanfickom „oduzależniłem” się od forów. Minus jest taki, że uzależniłem się od ficków :D Z góry przepraszam, że nie kontaktuję, że mam zaległości w czytaniu blogów, że nie sprawdzam tak często maila… przeczytam wszystkie, to powrócę do świata żywych ;)
Edit (26.05 – godź. 13:15)
###
Kupiłem sobie kolejną czapkę z daszkiem. Gdyż po tym jak mi tak ładnie powiedzieli w sklepie (kiedy byłem w czapce): „Reszta dla Pana”, postanowiłem nie wychodzić z domu bez czapki :D ;)
###
Rozważam wzięcie iPlusa. A może Orange Free? Jak znam życie, to pewnie Orange znów pod jakimś względem jest lepsza ;) Orange zawsze była lepsza. Jeszcze pamiętam, że oni jako pierwsza polska sieć wprowadzili roaming w pre-paidzie. No i Mix w Orange to Mix, a nie takie coś jak w Plusie.
Ale żartuję sobie, chyba mobilny internet z Plusa jest jednak lepszy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.