’zupełnie inny system operacyjny’ :D

Nie wiem czy mogę tak sobie zacytować posta… ale w sumie forum też miejsce publiczne, a ja chciałbym go tu mieć, a poza tym moim zdaniem to mistrzostwo i szkoda by było żeby nie został doceniony, więc wklejam :P A jest to humorystyczny post z ts forum:

Dlaczego faceci to świnie?
Proste pytanie – prosta odpowiedź.
Bo tak.
Oczywiście, żartuję. Aczkolwiek właściwie niewiele to będzie się różnić.
A zatem: „Bo są facetami!”.

Toteż kiedyś pewna osoba mi powiedziała bardzo mądrą rzecz: „Mężczyźni w odróżnieniu od kobiet mają zupełnie inny System Operacyjny.”

My, kobiety (Uwaga! Generalizuję!):
1. Pragniemy radośnie i bezpiecznie spędzać czas z tym jedynym, ukochanym i wspaniałym.
Podkreślam: BEZPIECZNIE i Z TYM JEDYNYM.
2. Pragniemy stworzyć stabilny dom, rodzinę. Mieć psa, stadko latorośli, ogród z przymierającymi pragnieniem nędznymi roślinkami – wiadomo. Cała ta otoczka.
Podkreślam: STABILNY.
3. Jesteśmy stałe w uczuciach. Oczywiście staramy się wybrać partnera aby nie było to dla nas zbyt trudne, ale mimo wszystko cechujemy się o wiele bardziej dalece posuniętą wiernością.
Podkreślam: WIERNOŚCIĄ.
4. Zwracamy uwagę na rzeczy drobne, bywamy małostkowe.
Podkreślam: MAŁOSTKOWE.

Jeśli zaś chodzi o mężczyzn (Uwaga! Ponownie Generalizuję!):
1. Pragną radośnie, acz niekoniecznie bezpiecznie spędzać czas z rożnymi przedstawicielkami płci pięknej.
Podkreślam: NIEKONIECZNIE BEZPIECZNIE i RÓŻNYMI PRZEDSTAWICIELKAMI PŁCI PIĘKNEJ.
2. Pragną stworzyć sobie wygodny dom, który obfitował będzie w wiele wrażeń (imprez upływających pod znakiem alkoholu, tanich pornoli z jęczącymi niczym zarzynane zwierzęta młodocianymi ladacznicami itp.) Całą ta otoczka.
Podkreślam: WIELE WRAŻEŃ.
3. Prawda to znana powszechnie, nie są stali w uczuciach. A jest to tak tragiczne, iż nie pokuszę się nawet o humorystyczny komentarz.
Podkreślam: NIE SĄ STALI W UCZUCIACH.
4. Nie zwracają uwagi na drobiazgi. Nie doceniają naszych drobnych gestów pełnych miłości, oddania, ciepła i wszystkiego co najlepsze a nie jest to okresowe użyczanie im przez nas swojego ciała.
Podkreślam: NIE ZWRACAJĄ UWAGI NA DROBIAZGI.

A teraz rady dla >tu nick< – i nie tylko! Prawie jak Bravo Radzi!
1. Jesteś niezależną i samodzielną kobietą sukcesu.
Puenta: DO SZCZĘŚCIA WCALE NIE POTRZEBUJESZ FACETA – OWSZEM TO PRZYJEMNE ACZ NIEKONIECZNE.
2. Jest wiele innych rzeczy ciekawszych niż facet. Na ten przykład; dobre kino, alkohol podawany w małych ilościach, teatr, jazda konna, kosmetyki wszelakie, perfumy, ciuchy oraz inne zainteresowania wedle woli, gustu i potrzeb.
Puenta: DO SZCZĘŚCIA WCALE NIE POTRZEBUJESZ FACETA – OWSZEM TO PRZYJEMNE ACZ NIEKONIECZNE.
3. Nie możesz być uzależnioną od samczego pomiotu. Dlaczego? Bo nie możesz i już. Zbyt długo byłyśmy od nich uzależnione, dość tej taniej rozrywki.
Puenta: DO SZCZĘŚCIA WCALE NIE POTRZEBUJESZ FACETA – OWSZEM TO PRZYJEMNE ACZ NIEKONIECZNE.
4. Nie narzucamy się facetom. Stęskni się to wróci – nie stęskni – Adios!
Puenta: DO SZCZĘŚCIA WCALE NIE POTRZEBUJESZ FACETA – OWSZEM TO PRZYJEMNE ACZ NIEKONIECZNE.
5. Nie zakochujemy się w facecie od razu, najpierw go sprawdzamy na wszelakie możliwe sposoby. Chcesz, to zatrudnij nawet detektywa. Ma być czysty i zdatny do kochania – dzięki temu choć trochę unikamy zawodu miłosnego, który niejednokrotnie wiąże się z samotnym oglądaniem Dziennika Bridget Jones, pochłanianiu dużej ilości lodów czekoladowych oraz nieudolnym spijaniu wina z butelki, do której musiałyśmy wbić korek gdyż nie mamy korkociągu lub także nie potrafimy się nim posługiwać. Toteż, jeśli nie ma zdatnego do miłości na horyzoncie to nie szukamy go na siłę i nie idealizujemy obecnych na wyciągnięcie ręki złamasów.
Puenta: DO SZCZĘŚCIA WCALE NIE POTRZEBUJESZ FACETA – OWSZEM TO PRZYJEMNE ACZ NIEKONIECZNE.

XD

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.