31.12

Huh, przeczytałem połowę notki sprzed roku i tak se myślę, że co roku to robię się bardziej… nie wiem jak ująć i chyba wolę nie kończyć ;)
Rok temu życzyłem sobie „jedynki a może i dwójki” no i udało się z jedynką a nawet i dwójką :) w tym… życzę sobie trójki. Nie wiem jak, nie wiem za co, ale życzę sobie! ;) Więc też życzcie mi… uzyskania zdolności kredytowej, no bo chyba nie kasy – bądźmy realistami :D
Jak widać nie jestem zbyt wymagający (prawda?), tylko o to proszę.
Heh, moje podsumowania są co raz krótsze :D ale po co się powtarzać. Dokumenty, jedynka, dwójka… Ach, w tym roku zapewne dostanę wezwanie do WKU ;) w zeszłym spóźniłem się o kilka dni (z dokumentami), to tutaj mi życzcie „D” (bo ja nie chcę „E” …z powodów osobistych :P z powodów powiedzmy sentymentalnych ;) ).

Chociaż w tej chwili nie czuję się najlepiej, tak psychicznie. Skończyłem pracę, a tu się jeszcze dowiedziałem, że mógłbym się starać o przedłużenie… kiedy ja właśnie hmm… nie chcę :P to znaczy powiem tak… w sumie było fajnie ;] I co najważniejsze ludzie byli bardzo spoko (no może z wyjątkami… ale pewnie mi się tylko wydaje ;) po co na siłę wyszukiwać złych stron). Więc niby wszystko fajnie tylko… nie lubię udawać, że coś robię kiedy w rzeczywistości jestem gdzieś niepotrzebny ;) W sumie jak płacą… ale zawsze się wtedy czuję jakbym kogoś oszukiwał. Tak mam i już, trudno. Po lekturze forum o fobii jestem już zupełnie pewien, że cała masa facetów też ma postawę „przepraszam, że żyję” ;P I w ogóle jest tam fajnie i nawet można się pośmiać. A może też zacznę się tam wyzewnętrzniać zamiast tu sobie śmiecić jaki to jestem beznadziejny ;P Ale wracając… czuję się tak niezbyt bo tak jakby ludzie stwarzali mi możliwości, które ja odpycham z powodu czego mam poczucie winy, ale z drugiej strony nie widzę się tam na dłuższą metę, nikt tam nie ukrywa, że pracownicy powinni dążyć do wykształcenia wyższego, a co ja im powiem: nie mam kasy, bo zbieram na fiuta :P i to jest dla mnie priorytet? ;) Więc na chwilę obecną denerwuję się, że ktoś mnie zapyta dlaczego się nie starałem, wtedy ja odpowiem zgodnie z prawdą, że nie wiedziałem, ale jak zapyta czy chciałbym… tego się właśnie obawiam :P (mam ciągle mnóstwo takich „drobnych” obaw, w miarę jak czytam tamto forum, co raz lepiej umiem określić siebie, to jest akurat dobre, ale do tego wrócę innym razem). Więc lepiej żeby nikt o nic nie pytał, proszę o podpis, opinię i dowidzenia.

No nic. Teraz zapowiada się noc w sieci. W sumie nic nowego, więc nawet sylwester zatracił gdzieś swój urok… Ale nie, muszę się otrząsnąć z tego kiepskiego nastroju. Mama kupiła nam po całej dużej pace moich ulubionych chipsów! To mi musi poprawić humor! :D I może wreszcie obejrzymy sobie „Sekret”.

Szczęśliwego nowego roku! :)

***
Tyle mam do powiedzenia. Ale mam jeszcze trochę cytatów zebranych z kalendarza z mijającego roku, fajne są, więc przepiszę sobie.

„Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili.”
– Edmund Burke

„Jeśli będziesz przykładnie pracował osiem godzin dziennie, może ci się kiedyś uda zostać kierownikiem i pracować dwanaście.”
Robert Lee Fros

„Ludzie zwykle mają dwa powody, dla których coś robią: jeden prawdziwy i jeden, który dobrze brzmi.”
P. Morgan

„Natura dała nam jeden język i dwoje uszu, abyśmy słuchali dwa razy tyle, ile mówili.”
Zenon z Kition

„Panie zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.”
Św. Tomasz z Akwinu

„Największe szczęście w życiu to pewność, że jesteśmy kochani ze względu na nas samych, albo raczej pomimo nas samych.”
Wiktor Hugo

„Cóż za dziwną naturę ma człowiek! Wyobraża sobie mianowicie, że cierpienia, które znosi, są ogromne, a te które zadaje – znikome. Jedne bowiem sam odczuwa, drugich zaś nie.”
Pierre Bayle

„Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo co my.”
Mark Twain

„Nie wolno zgodzić się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania.”
Helen Heller

„Radość nie ma argumentów, smutek ma ich mnóstwo. Skutkiem tego właśnie jest tak okropny i tak trudno nam się z niego wyleczyć.”
Emil Cioran

„To wielka tajemnica, jak człowiek powinien postępować, by nie zmarnować sobie życia.”
Miguel de Cervantes

„Jesteśmy tacy, jacy jesteśmy. Ale na ogół gorsi.”
Janusz Wasyłkowski

„Przebaczaj swoim wrogom, ale nigdy nie zapominaj ich nazwisk.”
John F. Kennedy

„Zawsze wybaczaj swoim wrogom – nic ich bardziej od tego nie zaniepokoi.”
Oscar Wilde

„Tam gdzie prosty błąd liczy się za zbrodnię, tam zbrodnie są jedynie błędami.” (ech… chciałbym umieć powiedzieć to ludziom, którzy się drobiazgów czepiają…)
Michel de Montaigne

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.